ما که توقع نداریم دنیا به کاممون بشه
  
 
 
آرشیو
 
شنبه 7 آبان‌ماه سال 1384
ضد فمینیستی
1. میخوام یه بحث ضد فمینیستی راه بنندازم (با معذرت از همه خانمهای فمینیستی)
نمیدونم چرا هر جا صف نذری باشه اینقدر تفاوت مردها و زنها بیشتر اشکار میشه. من اصلا ازتو صف ایستادن خیلی بدم میاد، ولی تو رو دربایسی مجبور شدم با یه بنده خدایی برم.صف زنها که کلی خنده بود، یه پیرزنی که به قول معروف از خدا یه 2 سالی کوچیکتر بود وایساده بود پشت سر ما و هرکی که رد میشد یا اگه میخواست با همسایش که تو صف بود احوال پرسی کنه داد میزد خانم برو تو صف و هی جیغ میزد و غر غر میکرد که چه معنی داره ما یه عمری تو صف ایستادیم و خلاصه تو این مدت با غرغرهاش همه رو کچل کرد. یه زنی هم بود که نذریشو گرفته بود و پاشو گذاشته بود تو صف به دوستش میگفت فلانی برو از خونه یه دیگ بیار، واسه خاله ام اش بگیرم، یه دیگ هم بیار واسه خواهرم هم اش بگیرم، بعد تا پیرزنه اعتراض میکرد میگفت من جا گرفتم واسه خواهرم، هنوز نیومده ولی این جاشه .بعد تازه فتوا میداد که مهم خود نذری نیست مهم اینه که هرکی لااقل یه قاشق از این نذری برای تبرک بخوره. ولی نمیدونم چرا خودش واسه سه روزش داشت نذری جمع میکرد. ولی باریکلا به این اقایون دریغ از یه صدا که از اینا در بیاد یا با هم دعوا کنند .(حالا رجال محترم جو گیر نشن خودشونو خفه کنن بابا اونا هم چون روزه برده بودشون صداشون در نمیومد)

2. سر خیابون سپه دیدم روی یه بیلبورد تبلیغاتی نوشته:
دیگه به خدا نمیگویم مشکل بزرگی دارم بلکه به مشکلم میگویم خدای بزرگی دارم!!!

3. اخر بخاری خونمونو افتتاح کردیم (کسایی که دارن واسه شام تشریف میارن با خودشونم لباس گرم بیارند. اصفهان بسی ناجوانمردانه سرد شده.)

4.از تمام دوستایی که رفتند و در راهپیمایی روز قدس با مشتهاشون دهن اسراییل رو خرد کردند کمال تشکر رو داریم.(روابط عمومی سازمان).


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 22641


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها